تبلیغات
نخستین دایره المعارف مجازی شهر تبریز

 

اظهار لطف دوستان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بروز رسانی :در این وب سایت
در كـل اینــــترنت


لینک های طبقه بندی شده

فرهنگ و ادبی بهداشت و سلامت خدمات الکترونیکی تربیت بدنی و ورزش
امکانات آنلاین علمی و آموزشی نهادها و سازمان ها گردشگری و توریسم
تلفن همراه کتابخانه رایگان وب سایت اشخاص قرآن کریم و معارف
دانلودسرا کودک و نوجوان اطلاع رسانی و خبر فروشگاه های مجازی

بخش آنکولوژی و رادیوتراپی بزرگترین بیمارستان خصوصی کشور در تبریز افتتاح شد.
این بخش به پیشرفته ‌ترین تجهیزات دنیا و امکان درمان‌ سه بعدی و (IMRT) مجهز است.

گفتنی است در این بیمارستان از طریق سیستم فروماتیک پزشکی تمام اطلاعات بیمار از طریق لوله های هوایی به بخش های دیگر انتقال خواهد یافت.
بیمارستان بین المللی تبریز با 41 هزار متر مساحت و 45 هزار متر زیر بنا، با داشتن 300 تخت ، بزرگ ترین بیمارستان بخش خصوصی کشور بوده  که تا دهه فجر امسال به صورت کامل مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
با افتتاح این بخش بیمارستان ، شاهد یک تحول بزرگ پزشکی در درمان سرطان‌های پیشرفته  خواهیم بود .
‌این مركز دمانی دارای بخش‌های مختلف تخصصی از جمله زنان و زایمان، ‌سرطان، بخش‌های پاراکلینیک و تخصصی ، ICU و CCU بوده و مجموعه‌های جانبی متمایزی مانند هتلینگ، آمفی‌تئاتر و باند فرود هلیکوپتر را دارا می باشد. گفتنی است كه در احداث این مجموعه از آخرین تکنولوژی‌های استاندارد استفاده شده است.
از ویژگیهای متمایز اتاق های عمل بیمارستان ، یکپارچگی تمام تجهیزات و سیستم انتقال تصاویر عمل به صورت مستقیم در مکانی دیگر  است به طوری كه با این سیستم حتی در خارج از کشور  نیز می توان بر عمل جراحی نظارت داشت.
از برجستگیهای دیگر این مركز بزرگ درمانی ، بخش ید درمانی است كه برای نخستین بار در کشور برای سرطان های تیروئید راه اندازی می شود.
به گفته مدیر بیمارستان، در فازهای بعدی عملیات اجرایی، ساخت هتل آپارتمان برای اقامت همراهان بیمار در نظر گرفته شده است تا شرایط مطلوبی برای همراهان بیماران فراهم شود و با این اقدام ساعات ملاقات بكلی حذف می گردد.
نكته جالب اینجاست كه در این بیمارستان تمام اطلاعات بیمار از طریق سیستم شوتینگ و فروماتیک پزشکی  و به کمک لوله های هوایی  انتقال داده شده و دیگر احتیاجی به  انتقال نمونه های کاغذی توسط اشخاص نیست و در نهایت اینكه این بیمارستان با داشتن پارکینگ طبقاتی با ظرفیت 300 خودرو مشكل ترافیك شهری را هم مدنظر داشته است.
بخش خبری این وب سایت، ضمن تجلیل از سهامداران این مجموعه خدماتی بی نظیر، حضور مدیریت توانمند بیمارستان بین المللی تبریز جناب آقای دكتر شهام دبیری را در شهر اولین ها غرورآفرین و شایسته ستایش می داند.


[ شنبه 18 شهریور 1391 ] [ 07:42 ب.ظ ]
آخرین مطالب