تبلیغات
نخستین دایره المعارف مجازی شهر تبریز

 

اظهار لطف دوستان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بروز رسانی :در این وب سایت
در كـل اینــــترنت


لینک های طبقه بندی شده

فرهنگ و ادبی بهداشت و سلامت خدمات الکترونیکی تربیت بدنی و ورزش
امکانات آنلاین علمی و آموزشی نهادها و سازمان ها گردشگری و توریسم
تلفن همراه کتابخانه رایگان وب سایت اشخاص قرآن کریم و معارف
دانلودسرا کودک و نوجوان اطلاع رسانی و خبر فروشگاه های مجازی
به گزارش خبرگزاری های رسمی کشور، در سیزدهمین دوره مجمع عمومی سازمان پایتخت ها و شهرهای اسلامی که در مکه مکرمه برگزار شد، شهر تبریز به عضویت رسمی این سازمان درآمد.چندی پیش شهردار تهران دکتر محمدباقر قالیباف با ارسال نامه ای خطاب به دبیرکل این نهاد بین المللی عضویت شهر تبریز را توصیه کرده بود که با موافقت اعضا مواجه گردید. 
هیئت شهرداری تهران در حاشیه این جلسه، رایزنی های گسترده ای برای کسب آرای مورد نیاز برای پیوستن شهرهای تبریز، مشهد، شیراز و اصفهان به عضویت رسمی این سازمان انجام داد.
سازمان پایتخت ها و شهرهای اسلامی OICC سازمانی بین المللی است که در سال 1980 تأسیس شد و 141 شهر از 54 کشور عضو کنفرانس اسلامی در آن عضویت دارند و شهرداری تهران عضو هیئت مدیره این اجلاس است. 
گفتنی است، در انتخابات هیئت مدیره سیزدهمین دوره مجمع عمومی سازمان پایتخت ها و شهرهای اسلامی، تهران با اکثریت مطلق آرا برای یک دوره 2 ساله دیگر به عنوان عضو شورای اداری و هیئت مدیره درآمد شورای اداری انتخاب شد. شورای اداری عالی ترین مرجع سازمان پایتخت ها و شهرهای اسلامی به شمار می رود و اصلی ترین تصمیمات این سازمان در این شورا اتخاذ می شود.
ضمن تبریک به شهروندان فهیم و ارزشمند تبریزی، آرزومند بهترینهای دیگری برای این دیار سراسر افتخار داریم.

[ پنجشنبه 14 شهریور 1392 ] [ 09:46 ق.ظ ]
آخرین مطالب