تبلیغات
نخستین دایره المعارف مجازی شهر تبریز

 

اظهار لطف دوستان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بروز رسانی :در این وب سایت
در كـل اینــــترنت


لینک های طبقه بندی شده

فرهنگ و ادبی بهداشت و سلامت خدمات الکترونیکی تربیت بدنی و ورزش
امکانات آنلاین علمی و آموزشی نهادها و سازمان ها گردشگری و توریسم
تلفن همراه کتابخانه رایگان وب سایت اشخاص قرآن کریم و معارف
دانلودسرا کودک و نوجوان اطلاع رسانی و خبر فروشگاه های مجازی
با پیگیریهای معاونت فرهنگی و اجتماعی و اقدام جدی مدیریت زیباسازی شهرداری کلانشهر تبریز ، عملیات نور پردازی بنای تاریخی عمارت شهرداری تبریز به عنوان نماد شهر تبریز تکمیل شده و به بهره‌برداری ‌رسید. 
ناصر وحیدی مهر با اعلام این خبر ابراز امیدواری کرد با نور پردازی تخصصی بنای تاریخی عمارت شهرداری تبریز به عنوان نماد شهر و شهرداری تبریز ، موجبات زیبایی هر چه بیشتر تبریز كهن بیش از پیش فراهم گردد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز اجرای این طرح را در راستای طرح‌ها و برنامه‌های متعدد زیباسازی شهر تبریز برشمرد و افزود: نورپردازی ساختمان‌ها و ابنیه عمومی به ویژه اماكن و ساختمان‌های تاریخی و میراثی یكی از مهم‌ترین برنامه‌های اصلی شهرداری در حوزه زیباسازی به شمار می‌رود.
و در این راستا شهرداری تبریز در یکی از گامهای مهم اقدام به اجرای طرح نورپردازی عمارت شهرداری به عنوان یكی از منحصربه فردترین ساختمان‌های تاریخی و قدیمی کشور نموده و امیدوار است این طرح در دیگر بناها و ساختمان‌های تاریخی شهر نیز اجرایی شود.
وی افزود: اجرای طرح نورپردازی زیبای عمارت تاریخی شهرداری از مرداد ماه سال 90 آغاز و با اعتباری بالغ بر 3000 میلیون ریال به بهره‌برداری ‌رسید.
گفتنی است عمارت شهرداری تبریز یکی از بناهای زیبا، مستحکم و دیدنی این کهن شهر است که ساخت آن از سال 1314 تا 1318 شمسی در محل گورستان متروک و مخروبهٔ کوی نوبر با نظارت مهندسان آلمانی و در زمان ریاست شهرداری حاج‌ارفع‌الملک جلیلی با بودجه 250 هزار تومانی ساخته شده است.


به کوشش : تبریز شهر آرزوها

[ شنبه 2 دی 1391 ] [ 11:06 ب.ظ ]
آخرین مطالب