تبلیغات
نخستین دایره المعارف مجازی شهر تبریز

 

اظهار لطف دوستان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بروز رسانی :در این وب سایت
در كـل اینــــترنت


لینک های طبقه بندی شده

فرهنگ و ادبی بهداشت و سلامت خدمات الکترونیکی تربیت بدنی و ورزش
امکانات آنلاین علمی و آموزشی نهادها و سازمان ها گردشگری و توریسم
تلفن همراه کتابخانه رایگان وب سایت اشخاص قرآن کریم و معارف
دانلودسرا کودک و نوجوان اطلاع رسانی و خبر فروشگاه های مجازی

به گزارش سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز ، اولین بازیکده خانواده شمال غرب کشور با حضور شهردار محترم تبریز و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر تبریز در تفرجگاه 2000 هکتاری عباس میرزا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این بازیكده كه مجهز به پیشرفته‌ترین و جدید‌ترین امكانات و تجهیزات رفاهی ، تفریحی و سرگرمی روز دنیاست ، با مشاركت بخش خصوصی و شهرداری تبریز در محل پارك جنگلی عباس میرزا طراحی و بنا شده است.
بنابر اعلام شهردار تبریز ، نوآوری ، تنوع تجهیزات ، استاندارد سازی بازیكده ، جامعیت مجموعه برای استفاده تمامی سنین ، سرعت مراحل اجرایی و نصب تجهیزات و بهره‌گیری از مدرن‌ترین امكانات بازی و تفریح از جمله ویژگی‌های این بازیكده مجهز به شمار می‌رود. 
بازیكده خانواده تبریز در فضایی به وسعت 5000 متر مربع و با طراحی 6 محوطه بازی شامل مجموعه تفریحی ورزشی مدرن ویژه استفاده جوانان و بزرگسالان ، مجموعه تجهیزات مهیج طنابی و پل معلق ویژه تمام سنین ، شادیكده ویژه نوجوانان و كودكان ، مجموعه مدرن اسكیت ویژه سنین مختلف ، مجموعه صخره‌نوردی مدرن ویژه جوانان و بزرگسالان و مجموعه بازی‌های مداری و راپل ویژه بزرگسالان و جوانان طراحی و اجرا شده و در تمامی این مجموعه‌ها استانداردهای داخلی و بین‌المللی رعایت گردیده است.


به کوشش : آیدین آذری

[ شنبه 4 آذر 1391 ] [ 03:38 ب.ظ ]
آخرین مطالب